Онлайн-платформу «Україна – це Дім»

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
18.07.2024

Створено онлайн-платформу «Україна – це Дім» для допомоги внутрішньо переміщеним особам та громадянам, які повертаються в Україну з-за кордону.

Завдяки цьому ресурсу можна отримати відповіді щодо статусу тимчасового захисту в країнах Європейського Союзу, знайти інформацію про оформлення соціальних пільг, процедуру подачі заявки для компенсації за пошкоджене житло, одержання державної і гуманітарної допомоги.

Платформа розроблена Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців

Джерело: Національна соціальна сервісна служба України