Вшанували пам’ять героїв

Сьогодення
04.11.2021

Сьогодні громада Голої Пристані відзначає День визволення міста від фашистських загарбників і вшановує пам’ять воїнів, що полягли у боях на фронтах війни.

Працівники установ і організацій на чолі з головою громади Олександром Бабичем зранку зібралися біля Обеліску Слави, аби згадати подвиг визволителів і покласти квіти до пам’ятних знаків і могили П.О. Покришева. Із квітами також навідали меморіал «Гармата», що на виїзді з Голої Пристані, біля лісгоспу, заступник міського голови Світлана Лінник і депутат міськради Андрій Бездворний.