В Голій Пристані защедрував фольк-гурт «Олешшя»
Сьогодні до Голопристанської міської ради з дружніми подарунками – щедрівками та пісенними привітаннями, завітав народний фольк-гурт «Олешшя».
Подарувавши святковий настрій, отримавши вдячність міського голови Олександра Бабича та працівників виконавчого комітету, фольк-гурт також порадував щедрівками колективи різних структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств та закладів міста Гола Пристань.
![](/storage/news/galleries/968343638216d4bfd44aee973a3f5abf.jpg)
![](/storage/news/galleries/8931039cf8fe1c273753305e384d86de.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cbfc079b20f076bb2b5b06c1fab5053.jpg)