Зі святом любе жіноцтво голопристанщини!

08.03.2023

💐Милі, любі, чарівні жінки! Матусі, бабусі, донечки, дружини, сестри!

💙💛Сердечно від усієї громади вітаємо вас зі святом весни! Сьогодні воно для нас усіх, як ніколи особливе та й за всі роки найцінніше. Але жіноча доля ніколи не була легкою, як і доля нашої неньки України!

🇺🇦Віримо, знаємо, що Перемога незабаром настане і знову повернеться на ваші обличчя посмішка. Хочемо аби не втрачали ви всі віри в себе, в свою державу. Знаємо, що кожен мріє повернутися до домівки в свою громаду, в свою родину.

Дякуємо всім вам за незламність, стійкість, розуміння та підтримку у найважчий для всіх нас час!

🌻Зі святом любе жіноцтво голопристанщини!

💙 Прийміть найщиріші вітання зі святом весни від Голопристанської МВА, міської ради та виконавчого комітету.💛

🌷Благословені Богом українки:

шляхетні пані, мудрі Берегині.

Не знає світ достойнішої Жінки

ніж та, що народилась в Україні.

Вродливі, гонорові, непокірні,

розсудливі, сміливі і завзяті.

Талановиті, віддані і вірні,

душею щирі, на добро багаті.

Долонями готові світ зігріти.

Любові полум'я у серці не згасає.

Де шлях проліг Ваш - проростають квіти,

сміються діти, сонце в небі сяє.

Сестра, кохана, мама і дружина,

хоч доля Ваша всякою буває.

Незламні духом Ви, як Україна.

Нехай Вас Бог з небес благословляє.