Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Здобувачі освіти Голопристанської громади взяли участь в онлайн-змаганнях Шкільної Ліги тестування фізичної підготовленості «Пліч-о-пліч» (обласного та шкільного етапів)

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
23.11.2023

На виконання Програми заходів в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримкою Президента України з 6 листопада по 1 грудня 2023 року Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводились змагання Шкільної Ліги тестування фізичної підготовленості в онлайн-форматі.

  • В обласному етапі «Піднімання тулуба», який проводився 13 листопада, брали участь здобувачі освіти Голопристанської громади. 

Призерами у обласних шкільних іграх Ліги тестування фізичної підготовленості стали:

  • Кирило КОРБУТ (Голопристанський ліцей №4),
  • Валерія ІГАЄВА (Голопристанський ліцей №4),
  • Нікіта МАЦАК (Голопристанський ліцей №1).

Вітаємо призерів обласного етапу та бажаємо подальших спортивних успіхів, пишаємось вами!

  • 20 листопада серед здобувачів освіти Голопристанської громади відбулися змагання Шкільної Ліги тестування фізичної підготовленості «Стрибки у довжину з місця» (шкільний етап).

Дякуємо учням за активність та їх педагогам за підготовку.

Наполегливість, витримка, стійкість й самовладання при подоланні труднощів, сумлінне виконання фізичних вправ, єдиноборство з рівним чи сильнішим суперником – загартовують волю й формують сильний характер. 

Займайтеся своїм фізичним розвитком! Головне — систематичність, регулярність та наявність внутрішньої мотивації, які допоможуть досягати бажаних результатів та зберегти здоров'я.

Бажаємо перемог в наступних етапах змагань!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше