Повернутися до списку

31 серпня 2021 року відбулись громадські слухання з приводу проєктів містобудівної документації

06.09.2021

Виконавчий  комітет   Голопристанської  міської  ради інформує, що  31 серпня 2021 року  о 10 годині в залі засідань міськвиконкому відбулись громадські слухання з приводу обговорення проєктів містобудівної документації:

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Адамяну Анрі Гамлетовичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового  будинку,  господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Миру, б/н,  с. Гладківка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Адамян Оксані Володимирівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Миру, б/н, с. Гладківка Херсонської області.

Детального  плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Анохіній Ангеліні Валеріївні, орієнтовною площею 0,2500 га,   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: пров. Таврійський, б/н, с. Таврійське  Херсонської області.

Детального  плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Беридзе Давиду Дариспановичу, орієнтовною площею 0,2500 га,   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: вул. Миру, б/н, с. Гладківка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Берідзе Ірмі Даріспаніївні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Миру, б/н, с. Гладківка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Данилюк Світлані Іллівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Учбова б/н, с. Гладківка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитришин Антоніні Євгеніївні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Центральна б/н, с. Таврійське Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитришину Олегу Степановичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Центральна, б/н, с. Таврійське Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Досенко Ользі Миколаївні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Учбова б/н, с. Гладківка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Кашпуренко Раїсі Костянтинівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Подільська , б/н, с. Велика Кардашинка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Марухненко Ірині Василівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Українська,130-Д , с. Велика Кардашинка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Оберло Віктору Володимировичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: пров. Безимений,7 , с. Нова Збур’ївка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у  власність гр. Онищенка Олександра Васильовича орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Садова, б/н, с. Велика Кардашинка Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Попову Олександру Сергійовичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Миру, б/н, с. Таврійське Херсонської області.

Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Шишовій Світлані Іванівні  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель   і  споруд  із земель житлової та громадської забудови, за  адресою: вул. Миру, б/н, с. Гладківка Херсонської області.