Повернутися до списку

Про ДОПУЩЕННЯ до участі у конкурсному відборі

06.09.2021

Рішенням конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду директора Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області від 01 вересня 2021 року допущена до участі у конкурсному відборі МИРГОРОДСЬКА Галина Володимирівна.

02.08.2021
Рішенням конкурсної комісії по проведенню конкурсу на тимчасово вакантну посаду вчителя-дефектолога (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської міської ради Херсонської області від 02 серпня 2021 року допущено до участі у конкурсному відборі КОЛЕГІНУ Юлію Олександрівну.
Рішенням конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської міської ради Херсонської області від 02 серпня 2021 року допущено до участі у конкурсному відборі МИРГОРОДСЬКУ Юлію Юріївну.
03.06.2021

Рішенням конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської міської ради Херсонської області від  31 травня 2021 року допущено до участі у конкурсному відборі КОЛІСНІЧЕНКО Вікторію Сергіївну та ПРОТАС Марину Валеріївну.