Повернутися до списку

Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами

06.09.2021

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, розробник проєкту регуляторного акту – виконавчий комітет Голопристанської міської ради оприлюднює проєкт рішення Голопристанської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на  території  населених пунктів Голопристанської міської територіальної громади та Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що перебуває у комунальній власності» та аналіз регуляторного впливу.

Просимо протягом місяця, з дня оприлюднення вказаних документів направляти свої письмові пропозиції, зауваження до виконавчого комітету Голопристанської міської ради, адреса якого – м. Гола Пристань Херсонської області, вул. 1 травня, 14, тел. 2-15-55, або на електронну адресу міської ради gopri@online.ua. Усі зауваження і пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані протягом встановленого строку, будуть в обов’язковому порядку розглянуті та враховані.

Файли

аналіз регуляторного впливу зауваження і пропозиції.pdf

Проєкт рішення_і_Порядок.pdf