Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

Громадські слухання
18.01.2022

Шановні жителі Голопристанської міської територіальної громади!

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність таких громадян: Бондаренко Н.Л., Бондаренко Т.О., Мезенцевої А.П., Мезенцевої М.І., Риженка А.О., Риженко Ю.М., Стешакова С.В., Ярохіна Г.Г.

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – веб-сайт Голопристанської міської ради.

Строки ознайомлення з проектом ДПТ –
з 17 січня 2022 року до 17 лютого 2022 року включно.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради інформує, що 18 лютого 2022 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проектів містобудівної документації.

  1. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаренко Надії Леонідівні, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  2. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаренко Тетяні Олександрівні, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  3. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Мезенцевій Антоніні Павлівні, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  4. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Мезенцевій Марії Іванівні, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  5. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Риженку Андрію Олександровичу, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  6. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Риженко Юлії Миколаївні, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  7. Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Стешакову Сергію Васильовичу, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  8. «Детального плану території частини існуючого кварталу села з метою уточнення позиції ГП відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Ярохіну Григорію Григоровичу, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Зоряна, б/н, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».

Детальніше з документацією можна ознайомитись ТУТ.

З попереднім оголошенням стосовно громадян Безуглого С.В., Піціка В.О., Подлесного В.М., Танчика А.Ф. можна ознайомитись ТУТ.

Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
виконавчого комітету Голопристанської міської ради

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше